Archipelag Skarbów

2021-10-01

Program Archipelag Skarbów® to dwa dni warsztatów, w których rozmawiamy z młodzieżą o sprawach ważnych dla nastolatka. Dorastanie, szczęście, przyjaźń i miłość. Program wspiera młodzież w poznawaniu i akceptacji siebie, wzmacnia kompetencje w zakresie asertywności oraz zachęca do pozytywnego spojrzenia na istotne obszary z punktu widzenia psychologii rozwojowej.

Program będzie realizowany w dniach 7 – 8 października w naszej szkole dla uczniów klas 7/8 przez trenerów fundacji YAQ projekt – Pracownia Rozwoju Społecznego.

7 października 2021 na hali sportowej odbędzie się spotkanie dla rodziców uczniów biorących udział w programie. Spotkanie dotyczy tego, jak w pozytywny sposób towarzyszyć nastolatkom w ich drodze dorastania.