Gminne biegi przełajowe

2021-10-01

24.09.2021 r. na stadionie SOSiR Skoczów odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe na poziomie Gminnym. W rywalizacji wzięło udział sześć Skoczowskich szkół, biegi rozegrały się w kategorii dzieci i młodzieży. Dziewczęta miały do pokonania 800 m, a chłopcy zmierzyli się z dystansem 1000 m. Drużyny z naszej szkoły spisały się bardzo dobrze uzyskując w dwóch kategoriach dziewcząt pierwsze miejsce, drużyna chłopców drugie miejsce i tym samym wywalczyły awans do zawodów powiatowych.

Drużyny zwycięskie:

W Igrzyskach Dzieci (do 6 klasy) dziewcząt: AMELIA MACIEICZEK, ALEKSANDRA WOJTYŁA, NATALIA LUDWICZAK, NATALIA PIETRZAK, BARBARA GWIZDOŃ, JULITA SZEWCZYK

Chłopcy: KRYSTIAN NOWICKI, DANIEL KOHUT, KORNEL KONIARCZYK, MARCEL KOHUT, FILIP SZLĘZAK, KAMIL ANDRZEJEWSKI

Igrzyska Młodzieży (7 i 8 klasa) dziewcząt: KAMILA ANDRZEJEWSKA, JUSTYNA CHROMIK, NATASZA KUKLA, EMILIA RAPCIAK, ELIZA WIĘZIK, NOEMI KOHUT