GMINNY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ GRUPY MŁODSZEJ - IGRZYSKA DZIECI

2021-12-09

01 i 03 grudnia na nowym obiekcie SOSiR Skoczów  odbyły się Igrzyska Dzieci.  W turnieju wzięły  udział  trzy drużyny dziewcząt: SP8 Skoczow, SP3 Skoczów i ZS-P  z Pogórza. Reprezentantki naszej szkoły wygrały dwa mecze co dało im wygraną w turnieju i awans do zawodów „grupowych”. W rozgrywkach chłopców pojawiły się także trzy zespoły: SP 1 Skoczów, SP3 Skoczów oraz ZS-P Pogórze. Po jednym wygranym i jednym przegranym meczu chłopcy zajęli miejsce 2.

Skład drużyny dziewcząt: AMELIA MACIEICZEK, WERONIKA OBRACAJ, NATALIA PIETRZAK, NATALIA LUDWICZAK, JULIA BIZOŃ, JULITA SZEWCZYK, LENA KONIARCZYK, ANNA FARUGA, ANNA SZTWIOROK, MAJA FILAPEK, BARBARA GWIZDOŃ, MARTYNA LUDWICZAK,

Skład drużyny chłopców: MARCEL KOHUT, KACPER BRUDNY, DANIEL KOHUT, KORNEL KONIARCZYK, IGOR KUBOSZEK, DOMINIK KULAS, KRYSTIAN NOWICKI, DOMINIK SZARY, FILIP SZLĘZAK, MATEUSZ HANZEL, BŁAŻEJ SZTANDERSKI, KLAUDIUSZ DRÓBEK