Gminny Turniej Piłki Nożnej

2019-09-26

Gminny Turniej Piłki Nożnej

We wtorek 24.09.2019r. na orliku przy ZSTiO w Skoczowie odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej. W rozgrywkach wzięły udział wszystkie szkoły podstawowe gminy. Turniej rozgrywany był w dwóch grupach po 3 i 4 zespoły. Drużyna z naszej szkoły wylosowana została do grupy cztero zespołowej. Udało się pokonać drużynę z Ochab i Kiczyc natomiast mecz z SP 3 Skoczów był przegrany. Z grupy Pogórze wyszło na 2 miejscu. Ostatecznie chłopcy zajęli wysokie 4 miejsce. Trzeba dodać, że nasz zespół bazował na roczniku 2009 i 2008 , gdzie w innych szkołach przeważali chłopcy rocznika 2007.

Skład drużyny: RAPCIAK EMIL, NOWICKI KRYSTIAN, KONIARCZYK KORNEL, KOHUT DANIEL, KULAS DOMINIK, HERNIK TYMOTEUSZ, SZARY DOMINIK, BRUDNY KACPER