JESIENNY KONKURS PLASTYCZNY

2015-11-09

Z okazji PIERWSZEGO DNIA JESIENI, wychowawczynie klas drugich SP ogłosiły wśród swoich uczniów  jesienny konkurs. Startować można było w dwóch kategoriach: „Najciekawsza jesienna praca plastyczna, wykonana z materiałów przyrodniczych” oraz „Opowiadanie pt.: „Jesień gra na skrzypkach”.

W środę (4.11.) nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień – rozstrzygnięcie wyników! Decyzja nie była wcale łatwa. Panie z jury (p. M. Jędrusik, p. R. Szczypka oraz p. M. Krupińska) miały twardy orzech do zgryzienia! Wszystkie prace były bardzo pomysłowe i staranne; widać było, że dzieci włożyły w nie wiele pracy i poświęciły na to dużo czasu. Wreszcie, po burzliwych naradach wyłoniono zwycięzców:

– W kategorii Opowiadanie pt.: „Jesień gra na skrzypkach” zwyciężyła Justyna Chromik (2a).

– W kategorii : „Najciekawsza jesienna praca plastyczna, wykonana z materiałów przyrodniczych” jury przyznało 3 pierwsze miejsca oraz wyróżnienia:

• I miejsca:
              Magdalena Janik (2b)
              Konrad Klimus – Baranowski (2a)
              Igor Kubies (2b)

• Wyróżnienia:
              Kamila Andrzejewska (2b)
              Marta Mika (2b)
              Justyna Chromik (2a)
              Cezary Machej (2a)

Dzieci, które zajęły I miejsca otrzymały specjalne nagrody – piękne książki. Wszyscy, którzy wzięli udział w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobny upominek.

Zwycięzcom, wyróżnionym oraz wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie gratulujemy! Wasza kreatywność i zaangażowanie bardzo nas ucieszyła! Trzymajcie tak dalej!