"MAM TALENT" 2018

2018-04-04

21 marca 2018 r. w naszej szkole odbył się konkurs "MAM TALENT". Chętni uczniowie z klas I SP – III G zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne bądź inne przed całą społecznością szkolną. Występy oceniała komisja, w skład której weszli: pani Julia Raszka - dyrektor Miejskiego Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie, pani Mirosława Jarmolińska – Oleksy - szkolny pedagog, pan Janusz Zmełty - nauczyciel muzyki i Patrycja Pagieła - przedstawicielka Samorządu Szkolnego. Konferansjerkę mistrzowsko prowadzili Julia Chruścicka oraz Łukasz Kupka. Nad całością czuwały p. Ksenia Bardadyn i p. Magdalena Krupińska.

Spośród 27 wystąpień wyłoniono 12 najlepszych, które zostały zakwalifikowane do finału. Wśród zwycięzców znaleźli się:

1) Maja Filapek

2) Justyna Chromik

3) Larysa Habarta

4) Natalia Puc

5) Oliwia Koniarczyk

6) Aleksandra Kwiecień

7) Michalina Rajwa i Dominika Kuczera

8) Adrian Duchniak

9) Tomasz Urbaniak

10) Piotr Gwizdoń

11) Michalina Pagieła, Wiktoria Woźniak, Zuzanna Rucka, Julia Chromik, Patrycja Wrzeszcz, Marcelina Staniek