MAM TALENT wyniki

2023-03-27

21 marca odbył się w naszej szkole konkurs „Mam Talent”, w którym udział wzięli uczniowie z klas I-VI. Konkurs zgromadził naprawdę wybitne osobowości twórcze. Uczniowie prezentowali zdolności wszelakie od śpiewu, poprzez taniec, dzieła plastyczne, grę na instrumentach, recytację, sztuczki piłkarskie, skakanie na skakance, układanie kostki Rubika oraz wiedzę z zakresu znajomości flag. Publiczność była zadziwiona niezwykle zróżnicowanymi zamiłowaniami i talentami występujących.

Podczas obrad jury, nasz konkurs umilił występ p. Wioletty Jarząbek, która zaprezentowała parodię sztuczek magicznych.

Nasza uczennica – Emilia Waliczek również uświetniła nam czas podczas przerwy grając na pianinie.

Jury miało naprawdę wielki problem z wyłonieniem miejsc na podium. Wszyscy uczestnicy prezentowali wysoki poziom artystyczny. Każdy wykonawca włożył ogrom pracy i wysiłku w przygotowanie swojego występu. Jednak, no cóż, taka jest niewdzięczna rola komisji: ktoś wygrać musi. Po niezwykle burzliwych naradach, komisja w składzie: p. Kazimierz Waliczek, p. Weronika Pagieła, p. Henryka Cieślar oraz p. Edyta Grelowska wyłoniła następujących zwycięzców:

W kategorii klas 1-3 przyznano nagrody:

I miejsce: Eliza Bojda (pianino)

Anna Nogawczyk (taniec)

II miejsce: Amelia Sobierajska (recytacja)

Krzysztof Faruga (kostka Rubika)

III miejsce: Zofia Faruga (śpiew)

Wyróżnienie: Wiktoria Buzek (skakanka)

W kategorii klas 4-6 przyznano nagrody:

I miejsce: Franciszek Rajwa (gitara i śpiew)

Julita Szewczyk (rysunek)

Paulina Pochopień (znajomość flag)

II miejsce: Maja Filapek (śpiew)

Klaudiusz Dróbek, Mateusz Hanzel, Filip Szlęzak (sztuczki piłkarskie)

III miejsce: Maja Urbaniak (śpiew)

Barbara Gwizdoń (śpiew)

Wyróżnienie: Maja Bystroń, Eliza Gabzdyl  (taniec)

Konkurs zakończył występ naszej absolwentki – p. Weroniki Pagieły, która dla nas pięknie zaśpiewała.

Gratulujemy wszystkim laureatom i do zobaczenia w przyszłym roku.