MOJE ZDJĘCIE Z KSIĄŻKĄ

2020-11-26

Biblioteka szkolna zachęca wszystkich uczniów do wzięcia udziału w akcji pt. "Moje zdjęcie z książką".

Akcja polega na przesłaniu zdjęcia zrobionego np. w momencie czytania, oglądania książki, selfie z książką (inne pomysły również mile widziane) na adres mailowy biblioteki: bibliotekaszkolna.pogorze@interia.pl do piątku 4 grudnia 2020 r.

Zdjęcia umieścimy w kalendarzu na rok 2021, który zawiśnie w naszej bibliotece szkolnej.

Dzięki udziałowi w konkursie Empiku "1000 powodów, by czytać" mamy możliwość wykonania takiego właśnie spersonalizowanego kalendarza.

Uwaga! Przesłanie zdjęcia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczenie go w kalendarzu oraz na publikację w celach promujących czytelnictwo w naszej szkole np. na gazetce ściennej w szkole.

Serdecznie zapraszamy!