NA ZDALNYM W SKOCZOWIE

2021-02-16
Już jest – nowa propozycja gminy Skoczów dla rodziców. Publikacja „Na zdalnym w Skoczowie” to poradnik dla rodziców i opiekunów uczniów szkół podstawowych. Czekają w nim na Państwa ciekawe artykuły, porady i pomysły dotyczące nauki z domu, które można i warto wykorzystać bez względu na tryb pracy szkoły. Swoimi spostrzeżeniami dzielą się specjaliści, psycholog i nauczyciele – dowiecie się jak zadbać o sylwetkę dziecka, jego dietę i dobre samopoczucie, jak uatrakcyjnić mu czas i znaleźć nić porozumienia w kwestii czasu spędzanego z komputerem lub smartfonem. Z tego, co nam wiadomo jest to jedyna tego rodzaju inicjatywa gminy jako organu prowadzącego w naszym powiecie.

❗️ Bezpłatne poradniki rodzice i opiekunowie mogą odbierać w szkołach, Biurze Promocji, Informacji i Turystyki – Galeryjce Miejskiej ART-adres, w Urzędzie Miejskim, bibliotece publicznej oraz w siedzibach: Miejskiego Zarządu Oświaty i Ośrodka Pomocy Społecznej w Skoczowie ❗️

Zachęcamy do lektury!