PODZIĘKOWANIA DLA RADY RODZICÓW

2018-02-27

Podczas tegorocznych ferii nastąpił w naszej szkole historyczny moment. Po wielu latach uczniowie, szkoła, nauczyciele wzbogacili się o nowe, prawdziwe, profesjonalne nagłośnienie naszej hali sportowej. Dotąd, mimo naszych największych starań, każda szkolna uroczystość, często przygotowywana tygodniami, ogromnym nakładem czasu i zaangażowania ze strony nauczycieli, uczniów, rodziców, a nawet osób spoza szkoły, nie spełniała żadnych oczekiwań pod względem dźwięku. Pamiętacie drodzy Rodzice, huk basów, które odbijały się od każdej ściany, pogłos, który psuł każde, nawet najpiękniejsze wykonanie piosenki czy kolędy, a nawet deklamację wiersza… to wszystko już za nami.

Podczas ferii przedstawiciele firmy „Rduch elektroakustyka” z Godowa wykonali ostatnie poprawki systemu nagłośnienia naszej hali. Przy odbiorze obecny był przewodniczący Rady Rodziców - pan Darek Kupka, wicedyrektor Joanna Kusy oraz dyrektor szkoły. Efekt, który zaprezentowali panowie zajmujący się nagłośnieniem, był naprawdę oszałamiający. Z niedowierzaniem sprawdzaliśmy każde miejsce na widowni, na płycie hali sportowej, każdy róg, a nawet szatnie… w każdym z tych miejsc jakość dźwięku była krystaliczna. Teraz nie możemy się doczekać momentu, kiedy nasi uczniowie będą mogli w końcu zaprezentować swoje programy artystyczne na najwyższym poziomie.

Jesteśmy przepełnieni wdzięcznością!

Dziękujemy Radzie Rodziców, dziękujemy wszystkim rodzicom, dziękujemy panu przewodniczącemu Dariuszowi Kupce, pani skarbnik Iwonie Chromik i zastępcy przewodniczącego panu Marcinowi Brodzie. Dziękujemy również członkom Rady Rodziców, których dzieci skończyły już edukację w naszej szkole, w tym panu Piotrowi Ruckiemu oraz panu Bogdanowi Moczale, ponieważ oszczędzanie pieniędzy na ten cel było również ich udziałem, tym bardziej, że nowe nagłośnienie kosztowało ponad 20 tysięcy złotych.

Nie możemy się doczekać, kiedy będziemy mogli Wam zaprezentować zakupione przez Radę Rodziców nagłośnienie!

Zapraszamy wszystkich rodziców i mieszkańców Pogórza na apel wielkanocny 28 marca bieżącego roku!