Powiatowe i rejonowe biegi przełajowe

2021-10-08

Po udanych startach na szczeblu gminnym, dziewczęta młodsze, starsze oraz chłopcy młodsi wzięli udział w zawodach powiatowych w Cieszynie i w Chybiu. Tutaj także udało się uzyskać bardzo wysokie lokaty. Dziewczyny młodsze zajęły 2. miejsce, dziewczyny starsze uplasowały się na miejscu 4., a chłopcy zdobyli miejsce 7. Miejsce drugie dało możliwość startu w zawodach rejonowych, w których rywalizują najlepsze szkoły powiatu cieszyńskiego i pszczyńskiego.

Zawody rejonowe odbyły się 05.10.2021r. w Łące koło Pszczyny. Po ciężkiej walce sportowej nasz zespół dziewcząt zdobył bardzo wysokie miejsce 3. Za duże zaangażowanie i waleczną postawę serdecznie dziękujemy wszystkim startującym.

Drużyna dziewcząt młodszych:

W Igrzyskach Dzieci ( do 6 klasy) dziewcząt: AMELIA MACIEICZEK, ALEKSANDRA WOJTYŁA, NATALIA LUDWICZAK, JULIA ĆWIĘKAŁA, NATALIA PIETRZAK, GWIZDOŃ BARBARA, SZEWCZYK JULITA