Sukces na zawodach grupy 2 i zawodach powiatowych

2022-04-06
Dnia 4 i 5  kwietnia 2022 roku  odbyły się zawody sportowe z mini piłki ręcznej. W poniedziałek drużyna dziewcząt rozegrała mecze w ramach spotkania grupy 2 w Chybiu. Brały w nich udział  szkoły z Górek Wielkich i z Chybia. Po dwóch wygranych meczach dziewczęta z naszej szkoły zakwalifikowały się do zawodów powiatowych.
We wtorek w Ustroniu pojawiły się drużyny z Wisły, Cieszyna i Pogórza. Emocje były niesamowite. Pierwszy mecz rozegrały między sobą ekipy z Cieszyna i Wisły ze zwycięstwem dla Wisły. Drugi mecz to Cieszyn - Pogórze i zwycięstwo dla Pogórza. Mecz trzeci decydujący został rozegrany przez Pogórze i Wisłę. Tu znacznie lepszym zespołem okazała się drużyna z Pogórza, która wygrała wynikiem 13:3. Ten sukces dał także awans do zawodów rejonowych. Gratulujemy tych ogromnych sukcesów naszej drużynie:

Amelia Macieiczek, Julia Ćwiękała, Lena Koniarczyk, Natalia Pietrzak, Natalia Ludwiczak, Weronika Obracaj, Anna Faruga, Julia Bizoń, Julita Szewczyk, Maja Filapek, Patrycja Moskała.