WARSZTATY W ZSTiO W SKOCZOWIE

2019-03-25

Nasza szkoła miała okazje po raz kolejny brać udział w warsztatach organizowanych przez Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie. Jak zwykle zostaliśmy tam ciepło przyjęci. Tym razem uczniowie naszego gimnazjum oraz 8 klasy podstawowej zostali podzieleni na cztery grupy. Każdej z grup został przypisany jeden temat warsztatów: „mulitimedia”, „kosmetyka”, „mechanika” oraz „fotografia”. Grupie multimedialnej zostały zaprezentowane podstawowe funkcje Photoshop’a. Koledzy Mieli także okazje do zrobienia paru sekundowej animacji w tym programie. Uczennice wybrały się na zajęcia z kosmetyki, gdzie miały okazje do zrobienia sobie paznokci, masażu, bądź mogły zamoczyć dłonie w parafinie po której ich dłonie były niesamowicie gładkie. Był to kompletny raj dla dziewczyn, ale chłopcy znaleźli także coś dla siebie. Na warsztatach mechaniki samochodowej przedstawiono zostały im pracownie, sprzęt oraz jego zastosowanie, samochody na których uczniowe pracują, silniki, panele oraz wiele innych. Odkryć swoją wewnętrzna pasje mogły osoby z grupy fotograficznej. Niczym największej sławy fotografowie urządziły mini sesje zdjęciową. Każdy po warsztatach wrócił pełen wrażeń i nowych doświadczeń. Zobaczcie naszą sesje zdjęciową!