WOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA W BIEGACH NARCIARSKICH

2018-03-05

28 lutego 2018r. odbyły się Mistrzostwa Województwa w Biegach Narciarskich. W kategorii Igrzyska Dzieci (szkoła podstawowa) dziewcząt na starcie zgłosiło się 15 drużyn z całego śląska. Bieg sztafetowy, w którym bierze udział trzech reprezentantów każdej szkoły udało się zakończyć na bardzo wysokim 6 miejscu. Nasza drużyna przegrała tylko ze szkołami mistrzostwa sportowego w Chorzowie, Wodzisławiu Śląskim, Wilkowicami, Wisłą i Istebną.

Skład drużyny dzieci: Martyna Korzonek, Maria Uchyła, Emilia Kubies, R: Justyna Chromik.

W kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej(klasa7 i gimnazjum) wystartowało 11 drużyn. Nasza reprezentacja w składzie: Julia Chromik, Alicja Uchyła, Patrycja Wrzeszcz R: Marcelina Słowak uzyskała 8 miejsce.

Gratulujemy udanych występów!