WYJAZD DO SCHRONISKA

2017-11-13

W październiku br. Przedszkole Publiczne w Pogórzu wraz z dwoma uczennicami naszej szkoły - Julią Majewską i Gosią Kanafek - wzięło udział w akcji charytatywnej - zbiórce artykułów dla zwierząt ze schroniska w Bielsku- Białej. Przez cały miesiąc dzieciaki wraz ze swoimi rodzicami przynosili do specjalnie przygotowanego pojemnika: legowiska, kocyki, karmę dla psów i kotów, żwirek, obroże i smycze. Część darów została odebrana przez przedstawiciela schroniska,a pozostałe artykuły zostały zawiezione do schroniska przez chętne dzieci wraz z opiekunami.

W czwartek, 2 listopada br. wybrane przedszkolaki i uczennice Szkoły Podstawowej w Pogórzu wraz z panią Edytą Grelowską odwiedziły schronisko dla zwierząt w Bielsku - Białej, gdzie zawiozły wszystkie zebrane dary dla zwierząt. Radość zwierząt i ich opiekunów była ogromna.