ZAWODY POWIATOWE I REJONOWE

2020-10-10

Po udanych startach na szczeblu gminnym, dziewczęta młodsze i starsze wzięły udział w zawodach powiatowych w Cieszynie i w Chybiu. Tutaj także udało się uzyskać bardzo wysokie lokaty. Dziewczyny młodsze zajęły 2 miejsce, a dziewczyny starsze uplasowały się na miejscu 3. To dało możliwość startu w zawodach rejonowych, w których rywalizują najlepsze szkoły powiatu cieszyńskiego i pszczyńskiego.

Zawody rejonowe odbyły się 05.10.2020r. w  Ćwiklicach koło Pszczyny. Po ciężkiej walce sportowej nasze zespoły dziewcząt zajęły bardzo wysokie miejsce 2. Za duże zaangażowanie i waleczną postawę serdecznie dziękujemy wszystkim startującym.

Drużyny zwycięskie:

W Igrzyskach Dzieci (do 6 klasy) dziewcząt: AMELIA MACIEICZEK, ALEKSANDRA WOJTYŁA, AGNIESZKA KALETA, NATALIA LUDWICZAK, JULIA ĆWIĘKAŁA, EMILIA RAPCIAK R: NATALIA PIETRZAK

Igrzyska Młodzieży (7 i 8 klasa) dziewcząt: KAMILA ANDRZEJEWSKA, JUSTYNA CHROMIK, NATASZA KUKLA, MARIA UCHYŁA, NATALIA PUC, KATARZYNA BRODA.